Законодавчі документи

ЗАКОН УКРАЇНИ “Про очищення влади”

Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”

Про забезпечення виконання Закону України «Про очищення влади»

Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»

Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади»

Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”

Розпорядження сілського голови №33-р від 17.07.2019 року. Про початок проведення перевірки , передбаченої Законом України Про очищення влади.

Розпорядження сільського голови №87-р від 23.07.2019 року. Про початок проведення перевірки , передбаченої Законом України Про очищення влади.

Розпорядження сільського голови №3-р від 02.01.2020 року.  Про початок проведення перевірки , передбаченої Законом України Про очищення влади.