припинила діяльність, увійшла до складу Інгульської громади

Дата: від до Скинути

Із 3 Червня «недіючим» ФОПам надано можливість списання недоїмки із ЄСВ за 2017-2020 роки

Пункт 5 розділу I Закон України “Про внесення - Із 3 червня «недіючим» ФОПам надано можливість списання недоїмки із ЄСВ за 2017-2020 роки змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації за колом платників” від 13.05.2020 року № 592-IX набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Тобто, з 03.06.2020 р. є можливість «списати» суми недоїмки, нараховані платникам ЄСВ з числа ФОП на загальній системі та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за період з 01.01.2017 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що оподатковується ПДФО.

14:47 18.06.2020

День Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, учасники АТО, ветерани війни,жителі територіальної громади!

10:00 06.12.2019

Міжнародний день людей з інвалідністю

У перші дні  грудня усе цивілізоване людство звертає увагу  на людей з обмеженими можливостями, аби вкотре нагадати суспільству, що такі люди особливі і потребують всебічної уваги.

19:01 03.12.2019

Практичний семінар з питання порядку передачі майна

13 серпня 2019 року на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся  практичний  семінар з питання порядку передачі майна з спільної власності територіальних громад району в комунальну власність ОТГ.

18:39 28.08.2019