Додаткові обмеження для територій з жовтим рівнем епідемічної небезпеки

Дата: 05.09.2020 21:01

В зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 на території Баштанського району його було віднесено до територій з "жовтим" рівнем епідемічної небезпеки. Тому з понеділка 7 вересня в дію вступають додатові обмеження.

На території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

Крім того, на період дії карантину забороняється:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

Посилання на постанову КМУ: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vstanovlennya-karantinu-ta-zapr-641