Проекти рішень за липень

Дата: 30.07.2020 12:46

Проєкт рішення виконавчого комітету Про внесення змін до рішення від 28.02.2020 № 1.

Проєкт рішення виконавчого комітету Про дотримання вимог законодавства при розгляді звернень, заяв та скарг  громадян.

Проєкт рішення виконавчого комітету Про заборону спалювання твердих побутових відходів, опалого листя, стерні, залишків сухої рослинності  на території Лоцкинської сільської ради.

Проєкт рішення виконавчого комітету Про накладення адміністративного стягнення за статею 197 Кодексу України про адміністративні порушення.

Проєкт рішення виконавчого комітету  Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території Лоцкинської сільської ради.

Проєкт рішення виконавчого комітету Про стан виконання антикорупційного законодавства в Лоцкинській сільській раді за І півріччя 2020 року.