Протоколи засідань комісій за квітень

Дата: 24.04.2020 08:41

Протокол №3 від 23.04. 2020 року засідання постійної комісії з  питань земельних відносин.

Висновки №1 від 23.04.2020р.Про  розроблення  Генерального плану села Лоцкине Баштанського району Миколаївської області.

Висновки №2 від 23.04.2020р. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність ( безкоштовно) для будівництва і обслуговування  житлового будинку та господарських будинків.

Висновки №3 від  23.04.2020р.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі мж земельних ділянок Іріскіна Л.В.

Висновки №4 від23.04.2020р Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду ПСП Енеїда (зерновий тік).

Висновки №5 від23.04.2020р Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду ПСП Енеїда (земельна ділянка під ферму).

Висновки №6 від 23.04.2020р Про порядок денний та регламент роботи Х сесії Лоцкинської сільської ради сьомого скликання.