Протоколи засідань комісій за січень

Дата: 30.01.2020 12:38

Протокол засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-екон.розвитку, інвесттицій від 10.01.2020.

Висновок №1 від 10.01.2020 р. Про передачу майна з балансу Лоцкинської сільської рада на балан КП Житлово-комунальне господарство.

Висновок №2 від  10.01.2020р. Про передачу майна закладів культури на баланс відділу освіти, культури, молоді і спорту Лоцкинської сільської ради.

Висновок №4 від 10.01.2020р. Про порядок денний та регламент роботи УІІІ позачергової сесії Лоцкинської сільської ради сьомого скликання.

Протокол засідання постійної комісії з питань  фінансів, бюджету, планування,соціадьно-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 28.01.2020.

Висновок №1 від 28.01.2020р.Про внесення  змін до сільського бюджету Лоцкинської сільської ради на 2020 рік.