Рішення за травень 2020 року

Дата: 15.05.2020 16:21

Рішення № 1 Пропосилення пожежної безпеки у літній період 2020 року на території Лоцкинської сільської ради.

Рішення № 2 Про заходи щодо посилення протипожежної охорони на період збору врожаю на території Лоцкинської сільської ради.

Рішення № 3 Про зміну поштової адреси.

Рішення № 4 Про заборону купання на водних об'єктах на території Лоцкинської сільської ради у весняно-літній період 2020 року.

Рішення № 5 Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання по  Лоцкинській сільській об?єднаній територіальній громаді.

Протокол засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-екон.розвитку, інвесттицій №16 від 27.05.2020

Висновок №1 від 27.05.20р.Про обговорення розпорядження КМУ від 15.04.2020р.№480р.

Висновок №2 від 27.05.20р.Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Лоцкинської сільської ради на 2020-2025р.

Висновок №3 від 27.05.2020р. Про порядок денний та регламент роботи ХІ позачергової сесії Лоцкинської сільської ради сьомого скликання