Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2019 11:16

уся світова спільнота відзначає

Міжнародний день волонтера

З http://soc-zahyst.sm.gov.ua/images/11-2016/hjk.jpgцієї нагоди Лоцкинська сільська рада вітає усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.

Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Ми щиро вдячні Вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО та переселенцям зі Сходу країни.

Сподіваємося, що налагоджена протягом цього року між владою й волонтерами системна взаємодія приноситиме користь та допомогу людям, яка особливо важлива в такий складний для України час.

http://mankrda.gov.ua/upload/images/presentation/%D0%9C%D0%B8%D1%80.jpg      Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З повагою,

Лоцкинський сільський голова