Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2019 19:01

У перші дні  грудня усе цивілізоване людство звертає увагу  на людей з обмеженими можливостями, аби вкотре нагадати суспільству, що такі люди особливі і потребують всебічної уваги.

Цей день є доброю нагодою подумати над тим, що вже зроблено, і що необхідно зробити для гідних умов життя цих людей, аби ніхто не почувався забутим і залишеним наодинці зі своїми проблемами.

З нагоди Міжнародного дня інваліда Лоцкинською громадою проведені такі заходи: в Новоолександрівській та Лоцкинській школах—години спілкування, виховні години, тематичні виставки, благодійна акція.

Також без уваги не залишилися діти-інваліди, які проживають на території Лоцкинської сільської ради. Їм передані продовольчі пайки.

Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я не тільки у день 3 грудня, а кожного дня, не забуваючи про те, що вони живуть поруч з нами і потребують доброго слова, допомоги і уваги.