Практичний семінар з питання порядку передачі майна

Дата: 28.08.2019 18:39

13 серпня 2019 року на базі Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся  практичний  семінар з питання порядку передачі майна з спільної власності територіальних громад району в комунальну власність ОТГ.

Працівники нашої установи прийняли активну участь в роботі семінару.   Спікер заходу  Наталія  Баланюк, експерт з юридичних питань Миколаївського ЦРМС, роз’яснила покроковий алгоритм порядку передачі закладів освіти  та  бібліотек - філій  ЦБС до ОТГ.

Обговорили  варіанти створення  мережі публічних бібліотек в ОТГ, врегулювання трудових відносин із працівниками  навчальних закладів, бібліотек.

Семінар пройшов в дружній атмосфері. Учасники  семінару обмінювалися  здобутим  досвідом та практичними навиками.