Депутатський корпус

Депутати Лоцкинської сільської ради

Виборчий округ №1 ГУМЕНЮК Дмитро Віталійович, 1979 р.н., громадянин України, освіта середня, безпартійний, безробітний, проживає в с. Лоцкине Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №2 КУЗЬМЕНКО Ніно Гівієвна, 1979 р.н., громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, завідувач господарства Лоцкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, проживає в с. Лоцкине Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №3 БОЙКО Ірина Петрівна, 1988 р.н., громадянка України, освіта вища, безпартійна, вчитель початкових класів Лоцкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, проживає в с. Лоцкине Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація політичної партії «Наш Край».

Виборчий округ №4 ХОДАРІНА Інна Миколаївна, 1974 р.н., громадянка України, освіта вища, безпартійна, завідувач Лоцкинським ЗДО «Дзвіночок», проживає в с. Лоцкине Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №5 ФЕДУРКО Микола Тарасович, 1961 р.н., громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, одноосібник, проживає в с. Лоцкине Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна організація Аграрної партії України.

Виборчий округ №6 ФРАНЧУК Ірина Володимирівна, 1982 р.н., громадянка України, освіта незакінчена вища, безпартійна, головний бухгалтер Лоцкинської сільської ради, проживає в с. Лоцкине Баштанського району Миколаївської області, самовисування.

Виборчий округ №7 ГАСАНОВ Камран Гасан-огли, 1955 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, голова фермерського господарства «Каспій», проживає в с. Лоцкине Баштанського району Миколаївської області, самовисування.

Виборчий округ №8 ЄРМАШКЕВИЧ Любов Сергіївна, 1990 р.н., громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, медична сестра Лоцкинського ЗДО «Дзвіночок», проживає в с. Лоцкине Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №9 ЛАЗАРЕНКО Людмила Ярославівна, 1963 р.н., громадянка України, освіта середня спеціальна, безпартійна, пенсіонерка, проживає в с. Перемога Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація ВО «Батьківщина».

Виборчий округ №10 МАЙСТРЕНКО Леонід Олександрович, 1962 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає в с. Перемога Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація політичної партії «Наш Край».

Виборчий округ №11 НАПАЛКОВА Світлана Володимирівна, 1978 р.н., громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна, помічник вихователя Новоолександрівського ЗДО «Струмочок», проживає в с. Новоолександрівка Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація політичної партії «Наш Край».

Виборчий округ №12 САВАРІНА Зофія Іванівна, 1950 р.н., громадянка України, освіта загальна середня, безпартійна,пенсіонерка,проживає в с. Новоолександрівка Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація політичної партії «Наш Край».

Виборчий округ №13 ТАРАСЕНКО Олександр Іванович, 1968 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, вчитель Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, проживає в с. Новоолександрівка Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація політичної партії «Наш Край».

Виборчий округ №14 КУРЧИК Леся Миколаївна, 1967 р.н., громадянка України, освіта вища, член партії «Наш Край», завідувач Новоолександрівського ЗДО «Струмочок», проживає в с. Новоолександрівка Баштанського району Миколаївської області, суб’єкт висування - Баштанська районна партійна організація політичної партії «Наш Край».